Wysyłka kurierska

Okna oraz akcesoria wysyłane są za pośrednictwem sprawdzonych firm kurerskich - DHL lub DPD, w specjalnie zabezpieczonym opakowaniu.

W przypadku rezygnacji z zakupu już wysłanego towaru ( równoznaczne z nieodebraniem przesyłki ), klient zostanie obciążony kosztami wysyłki w obie strony. Informacja o koszcie podawana jest po otrzymaniu przez nasz rozliczenia firmą kurierską.

Istnieje możliwość transportu i/lub montażu zakupionego towaru bezpośrednio przez naszą firmę. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny przed dokonaniem zakupu.


Odbiór osobisty

Okna oraz pozostały nasz cały asortyment można odebrać osobiście w naszej siedzibie na ul. Piłsudskiego 33, Stryków 95-010, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.


Transport dedykowany

Polecany przy zamówieniach większych gabarytowo, przy większej ilości okien lub drzwi. Cena ustalana indywidualnie.


Duże zamówienia, zamówienia hurtowe

W przypadku zamówień większej ilości okien lub drzwi, lub stolarki o dużej wartości istnieje możliwość darmowego transportu na terenie CAŁEGO KRAJU a nawet negocjacji ceny okien i/lub drzwi. Każdy taki przypadek jest rozpatrywany indywidualnie.


Koszt wysyłki

Koszt wysyłki produktu podawany jest każdorazowo podczas składania zamówienia. Koszt wysyłki zależy on od wagi i gabarytów zamawianych przedmiotów oraz wybranej formy płatności. W przypadku zamówienia więcej niż jednego produktu, system oblicza koszt wysyłki na podstawie łącznej wagi wszystkich produktów.

Standardowe koszty wysyłki kurierem wynoszą:

Średnica okna Max ilość sztuk w paczce Koszt paczki z przedpłatą Koszt paczki za pobraniem
do 70cm 2 50 zł, kolejna + 20 zł 60 zł, kolejna + 30 zł
75-100cm 1 50 zł, kolejna + 20 zł 60 zł, kolejna + 30 zł
110 -150cm
3 paleta 149 zł ----

Kwoty brutto z 23% VATJeśli mają Państwo pytania dotyczące formy i kosztu wysyłki okien, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy przed dokonaniem zakupu.